View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 23:18:30
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Daca stau si ma gandesc meniu e ok dar nu stiu daca stii cum e...cand iti propui sa tii o dieta o perioada de...si nu reusesti...din diverse motive...parca te simti asa vinovat...chiar si pt un fruct...
Eh ..trece maine e o noua zi...in care o sa pap corect...eu cu dulciurile sunt de jale...mi-e si frica sa le mananc am impresia ca se depun pe loc..cred ca am ramas cu sechele De aia prefer sa nu mananc deloc..si daca se intampla sa mananc ceva dulce,gen prajitura sau fursec,am niste remuscari cumplite,deci am o problema cu bibilica
Da, e ok, asa ca stai linistita! Nu-i loc de remuscari la meniul asta.
Dulciuri? Si mie imi plac. Zau daca stiu cu cine seman. Incearca sa-ti faci tu in casa ceva bun si sanatos, asa n-o sa mai ai remuscari.

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Stiu ca nu sunt indicate...dar le-am manacat pe la 19 ..si ceasu e 00 iar eu inca nu dorm deci au trecut ceva ore si in plus le-am manact fara nimic altceva si nici nu m-am balonat spre uimirea mea...
Hello! Eu am mancat ca la cina ora 21, iar tu cateva fructe la ora 19. Hai Ioana, sunt fructe. Sincer pe mine nu ma baloneaza fructele, imi plac, eu am avut multe cine numai cu fructe si ma simteam tare bine, acum nah...nu-i recomandat, asta-i partea a 2-a. Dar stai linistita, ai meniu frumos.

Eu va las, ma bag la 30 min de HHA asa cum am promis.
Sper sa ma tina, n-am mai facut sport....
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat