View Single Post
  #2522 (permalink)  
Vechi 12 feb 2012, 10:08:25
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de Ana D Vezi mesajul
Ce mai faci Ema draga?
Sa sti ca nu sunt neserioasa, dar chiar nu am mai reusit sa vin pe aici din variate si intemeiate motive personale. Ma bucur ca esti tot pe forum si chiar daca nu suntem in direct, sunt sigura ca mesajele mele vor ajunge si la tine. Am reusit si eu sa mai slabesc putin, mi-am repetat setul de analize endocrinologice la medicul meu curant si mi-am revizuit meniurile la nutritionist. Incep sa ma simt mai bine si cred ca o sa reusesc sa mai slabesc. Multumesc pentru urari si pentru incurajari. Datorita conditiilor meteo nu am mers la scoala saptamana aceasta decat luni. Dar cred ca sti si tu ca au fost inchise scolile in tot judetul Iasi. Asa ca am avut timp sa merg la clinica pentru intalnirea cu medicii. Oricum, va trebui sa recuperam orele neefectuate si nu va fi tocmai usor pentru noi si mai ales pentru copii.
Sper ca si tu esti bine, linistita si implinita. Iti transmit multa sanatate tie si familiei tale si in mod special mamei tale pentru ca stiu ca are nevoie. Te imbratisez cu drag si iti doresc un sfarsit de saptamana cat mai frumos!
buna ,ana
si eu sunt din Iasi ..esti profesor
Citat:
Anterior postat de bety Vezi mesajul
buna din nou slabute dragi............cum merge slabitul ?
la mine greu..........dar macar merge.....
bine ca merge
deea,bine ai venit
cum spunea ema ,ai grija ..sa ai 3 mese principale si 2 gustari ..o sa te obisnuiesti
andral,eu am stationara dar te sfatuiesc sa-ti cump eliptica
o duminica frumoasa
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].