View Single Post
  #254 (permalink)  
Vechi 12 aug 2011, 11:51:51
Dydee21's Avatar
Dydee21 Dydee21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mar 2011
Locaţie: hopeland, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Dieta pt hipotiroida
Date: 158cm, 115.1kg
Mesaje: 224
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de mmm Vezi mesajul
mi-as pune jurnalul la semnatura dar tre' sa ma prind cum se face
am tot fost la shopping ca au fost reduceri si aici chiar sunt reduceri si poti sa cumperi altfel, mai greu. si nu tre' sa pastram banii pt cand vom fi slabute, atunci o sa fie o alta moda, alte haine.. acum tre' sa profitam de ce e pe piata si ne vine bine . mai zicea lumea ca daca vrei sa slabesti sa-ti iei o rochita care-ti place f mult cu cateva nr mai mica si o sa te ajute am incercat. n-a mers. si sa sti ca tre' sa fim frumoase orican si oriunde,sa ne simtim mai bine, mai increzatoare. hai curaj!
Eu prefer sa nu dau banii aiurea pe haine acum pt ca nu intentionez sa le port mult timp ideea cu pusculita ma motiveaza sa slabesc in continuare gandindu-ma ca in viitor voi avea ocazia sa port hainele la care visez,acum la greutatea pe care o am nu imi permit sa ma imbrac cum as vrea.
Pe mine cred ca m-ar motiva ideea cu rochita,suntem persoane diferite,avem motivatii diferite..
__________________


" Daca vrei sa ai ceva ce n-ai avut niciodata,e nevoie sa faci ceva ce n-ai facut niciodata! " -Alexandra Dorneanu
Răspuns cu citat