Subiect: Jurnal stefy2009
View Single Post
  #256 (permalink)  
Vechi 29 mai 2013, 17:47:24
mihaela01's Avatar
mihaela01 mihaela01 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 28
Date: 158cm, 57kg
Mesaje: 923
Aprecieri acordate: 172
Am fost apreciat(a) de 100 ori in 83 mesaje
Implicit Re: Jurnal stefy2009

Citat:
Anterior postat de stefy2009 Vezi mesajul
Ce bine de tine , ca o sa ai o saptamana de relaxare .De-abea ai timp mai mult sa faci sport
In legatura cu folia habar nu am.Nu am incercat aceasta metoda . Dar cred ca ar avea ceva efecte benefice
Aseara am cam dat-o in bara un pic asa . Ma plictiseam , uitandu-ma la TV , iar eu cand ma plictisesc trebuie sa mananc cevaCa sa nu dau iama in lucruri interzise am inceput sa rontai la nuci . In jur de 35 g de miez de nuca pe la 9 jumate seara nu cred ca a fost prea bine , dar macar nu am papat dulce
O zi frumoasa
Citat:
Anterior postat de stefy2009 Vezi mesajul
Am dat iama in niste nuci (30-35g) aseara la Tv . Ma multumesc cu gandul ca nu m-am atins de salamul de biscuiti din bucatarie
Citat:
Anterior postat de stefy2009 Vezi mesajul
Ziua 10

MD : 300g iaurt+seminte de in
90 g piept de pui la gratar

G : 20 g miez de nuca

P : o portie mare de ciorba de stevie
100g branza dulce , salata de castraveti si rosii , piept de pui(35g) , putina suca de pui (10g) si putina branza sarata

C : varza gatita cu ficatei (cu sos de rosii )

Sport : mers pe jos(40 min)
1 filmulet cardio de 35 minute

O zi frumoasa tuturor
Mama foloseste folie cand face sport, si am vazut ca transpira destul de mult , cred si eu ca folia ar fi benefica.
Lasa scumpa , mai bine miez de nuca decat alte prostioare.
Vaaiii salam de biscuiti =p~ , mama face o rulada de biscuiti , super buna =p~.
Mi s-a facut o poftaa =p~ !
Pai nu stiu nici de sport ce timp am (recunosc ca sunt foarte lenesa.. ) , pt ca ma voi apuca de scoala de soferi , de ore . Nu stiu sigur cand dar nu mai dureaza mult pana ma apuc.
La tine cum e cu scoala?
Termini pe 22 iunie?
Felicitari pentru meniuri si sport
__________________
Fat I'm gonna BURN you!
I Promise!
mihaela01, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1951 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1434 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 918 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui mihaela01:
stefy2009 (30 mai 2013)