View Single Post
  #256 (permalink)  
Vechi 08 ian 2011, 11:49:55
crystynyk's Avatar
crystynyk crystynyk este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 01 ian 2011
Locaţie: focsani, Romania
Vârsta: 36
Dieta: rina`s 90
Date: 176cm, 85.5kg
Mesaje: 554
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s (etaj I)

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul
heiiiiiiiiiiiiiiiiii..neatza scumpelor...asa mai pe la amiaz .ce faceti voi? eu asa incet m-as apuk de curatenie..dar parca mi km lene umpic...asa k mai stau la povesti kteva minute cu voi...care vine la un ceai?weekend frumos sa aveti

Neata!!!tot pe la pranz, ca eu cu durerile mele m-am foit toata noaptea, abia la 6 dimineata m-a luat somnul, dar acum sunt ok.
Ce vorbarete mai sunteti maaama
Andra vreau si eu, te rog frumos, sa imi scrii cum faci orezul cu legume la cuptor, mie nu imi place dar sunt curioasa de reteta ta poate asa voi face si eu
Nu am mancat niciodata si de asta sunt in dubii
Va pup pe toate si va doresc inca o zi in scadere
Era sa uit, felicitati Nik pt reusitele tale, bafta pe mai departe, stau si ma uit ca nici nu cred ca ai nevoie de 3 luni de dieta, daca e sa ajungi unde ti-ai propus slabeste si pt mine vreo 2 kg
crystynyk, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2310 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1793 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]