View Single Post
  #2570 (permalink)  
Vechi 29 feb 2012, 12:43:09
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Mersi de vizite, fetelor!

Ce licenta, mai Diana? Nu ti-am zis ca nu ma apuc inca? Cred ca de saptamana viitoare abia ma pun serios pe treaba.

Mi-au mers toate struna si o sa reusesc sa plec de maine de la pranz acasa, ceea ce ma super-incanta!!! O sa ma tin in schimb de sport, ca vreau sa fac acum 3 saptamani din ultimul filmulet de la slim in 6 doar cu pauza de rigoare de o zi, nu ma mai joc.

De maine imi pun si ticker nou, nu mai vreau sa vad 108 ala, cred ca nu ma ajuta la nimic. O sa imi pun la semnatura uite cat am avut, si ticker-ul il incepem proaspat, poate asa ma pun pe treaba si vad si eu 75... ca deja se incalzeste si metabolismul tre sa se trezeasca si el .
Uh, eu am crezut ca glumesti.dar oricum, m-am gandit ca de lucrat cat de cat, lucrezi la ea chiar si pana in momentul cand te vei apuca mai serios de treaba

Eu ieri ma uitam la tickerul meu si cam asa ma gandeam si eu.Initial l-am lasat cu 84 ca ma gandeam ca ma va ambitiona si voi reusi sa ma mentin pe drumul drept.Dar nu cred ca a vut mare efect pana acumTare ma bate gandul sa fac si eu altul, ma mai gandesc, sa nu zici ca ti-am furat ideea

Abia astept rezultatele dupa Slim in 6.Eu, dupa cum bine stii am renuntat la el din cauza frigului, nu puteam face nimic in casa.Dar acum e ceva mai cald si o sa reincep.Fie de azi fie de luni.Vedem
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]