View Single Post
  #259 (permalink)  
Vechi 13 aug 2011, 17:04:40
Dydee21's Avatar
Dydee21 Dydee21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mar 2011
Locaţie: hopeland, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Dieta pt hipotiroida
Date: 158cm, 115.1kg
Mesaje: 224
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de mmm Vezi mesajul
eu am fost la plimbare prin magazine, azi nu stiu daca pot sa numesc shopping ca n-am cumparat mai nimic
ma bucur ca pana la urma ai gasit tot ce-ti trebuie si poti sa te apuci de treaba... vezi cu colon help sa nu devi dependenta de el si sa nu iesi decat cu el. citeam pe forum si fetele zicau ca semintele de in ajuta. eu am folosit un ceai de aici natural cica si devenisem dependenta de el asa ca am renuntat. iaurtul face treaba buna.
in alta ordine de idei am 2 vesti: una buna, una proasta. aia buna e ca am mai slabit un kg, aia proasta e ca de miercuri vin acasa iar de lunea viitoare o sa fiu la o sc de vara in targoviste, si acolo o sa mananc ce-mi dau ei, nu iaurt
Am citit pe cutie si nu creeaza dependenta,pt slabit zicea sa iau 2 portii pe zi dar eu vreau sa iau numai una.
Felicitari pt ca ai slabit Eu ma cantaresc marti dimineata ca pana acum nu simt nimic bun dar atunci sigur o sa am ceva rezultate
Vestea buna e ca inca o saptamana mananci ce vrei tu si in Romania o sa gasesti alimentele pe care nu le gaseai in Anglia si o sa mananci sanatos.Banuiesc ca la scoala de vara nu poti sa mananci ce vrei dar poti sa mananci cat vrei asa ca incearca sa te limitezi la mancare,sa mananci tot 1100-1200 calorii si sa faci sport chiar daca ti-e lene,poate mai mult decat mers pe jos,chiar ai de unde alege,chef iti trebe
__________________


" Daca vrei sa ai ceva ce n-ai avut niciodata,e nevoie sa faci ceva ce n-ai facut niciodata! " -Alexandra Dorneanu
Răspuns cu citat