Subiect: Jurnal bluelf
View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 04 apr 2012, 21:34:37
bluelf's Avatar
bluelf bluelf este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2012
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Dukan
Date: 170cm, 58.5kg
Mesaje: 133
Aprecieri acordate: 54
Am fost apreciat(a) de 38 ori in 28 mesaje
Implicit Re: Jurnal bluelf

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul


Buna dragutzo!

Bravo! Imi place despre tine! Azi ai mancat bine!
SA MANCATI BINE!
Chiar ce slogan potrivit!

I-auzi ce fain, tii dieta impreuna cu mami.. Si ea tine tot Monti?
Eu incerc sa o conving pe a mea mama sa manance sanatos.. Ea vrea dieta dintr-aia cu scris pe foaie ce sa manance si la ce ora... I-am explicat ca dietele alea sunt fix apa de ploaie si ca degeaba slabeste ea asa, va pune dublu la loc cand reincepe sa manance ca inainte..

Sa ai o zi frumoasa!

))))mama si monti au o poveste tare ciudata . Incearca ea sa tina, nu e vorba, da nu prea ii iese partea cu abstinenta de la ... Lucruri neconforme. Adica incearca sa se scuze, sa isi impace constiinta. Mananca piscoturi si zice ca "ceee... Sunt aerate, nici nu se cunoaste" sau nu mananca toata ziua, vine acasa si mananca un pachet de biscuiti, sau mananca toata ziua conform si seara tranteste paine cu pate sau altceva . Si nu vrea sa inteleaga ce ii zic. Sau nu are suficienta motivatie, habar nu am. Oricum, nu conteaza ce dieta tine, nu am sa ii permit sa fie mai slaba ca mine ... NO WAY!!!
cred ca merg si eu la somn. Mi se descarca si telefonul si nu cred ca mai pot sta prea mult.
Noapte buna
__________________
My Evil Diary (Jurnalul Irinei)http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...elf-11242.html

bluelf, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2067 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1550 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]