View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 08:55:49
Ankutzelu's Avatar
Ankutzelu Ankutzelu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 dec 2010
Locaţie: piatra neamt, Romania
Vârsta: 42
Dieta: montignac
Date: 146cm, 55.2kg
Mesaje: 75
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de sarcina mica minune

buna fetelor. voi aveti probleme cu soacra? a mea ma uraste de la inceput si nici acuma nu s-a calmat. iubitul meu locuia pana acum o luna in comanesti, cu ea, si acum, ca eu sunt insarcinata, s-a mutat la mine in piatra neamt. nu m-a sunat deloc in primele 4 luni macar sa imi zica ceva de bine sau de rau, deabia in weekendul asta am vb cu ea, ca era al meu plecat la dansa si m-a cerut ea la tel sa ma intrebe de bebe si sa se planga ca tare e greU singura. si aseara ma suna sa imi spuna ca Nicu (pietenul meu) nu si-a platit o rata la un credit (de care bineinteles ca eu nu stiam nimic) si ca s-a stau cu gura pe el sa plateasca, sa ii cer chitanta, etc. si ce ma intereseaza pe mine ca nu si-a platit? de ce nu l-a sunat pe el, am intrebat-o. si ea ca cica trebuie sa stiu si eu ca daca acum stam impreuna etc. ca si cum mi-ar spune ca daca l-am luat la mine, l-am luat cu tot cu datorii, etc. mentionez ca noi suntem impreuna de 10 ani, din facultate. dupa ce el a terminat, cu un an inaintea mea, s-a dus acasa si s-a angajat si apoi din cauza serviciului lui, ne-am chinuit vreo 5 ani la distanta. acuma in sfarsit s-a mutat la mine. maica-sa a fost tot timpul impotriva mea si a sperat ca relatia nu o sa dureze. voua cum vi se pare? eu mor de nervi si cred ca face numai ca sa am eu motiv de cearta cu el. dar oricum eu i-am spus lui sa vb cu ea sa vada ce rata nu a platit, ca nu vreau sa ma cert cu el din cauza lu maica-sa, si ca poate sa imi spuna orice, ce are de platit etc, ca deacum oricum o sa fim noi doi impreuna sa mergem inainte si Familia noastra. voi ce spuneti? ce sa ma fac cu scorpia asta? si inainte, cand Nicu facea ceva naspa, ma suna pe mine sa imi spuna si parca sa ma traga pe mine la raspundere, parca din cauza mea facea prostii. in mintea ei doar eu i-am stricat baiatul si i l-am luat de langa ea
__________________

Ultima dată editat de Ankutzelu; 01 aug 2012 at 09:04:08.
Răspuns cu citat