View Single Post
  #2631 (permalink)  
Vechi 14 oct 2010, 19:18:14
Digreen's Avatar
Digreen Digreen este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 175cm, 54.8kg
Mesaje: 3
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Hey!

Am 54.4kg,dimineata dupa ce am mancat. Acum o luna aveam 52.4 si am ajuns in 3 saptamani pentru ca am mancat multe prea mult si nesanatos la 55.7,am reusit sa slabesc la 54.4 kg in numai o saptamana,pentru ca am redus dulciurile.

Dar de vreo doua saptamani am inceput sa mananc iarasi dulciuri si stiu ca nu e bine! Vreau ca de azi inainte sa scot dulciurile de tot!

Dieta incerc sa tin,m-ar ajuta mult sfatul vostru pentru ca atunci cand incerc sa tin o dieta nu pot face altceva decat sa ma gandesc incontinuu la mancare si sa o iau razna,cred ca nu e o dieta prea buna a mea. Voi ce-mi recomandati?

O alta problema este faptul ca eu am celulita vizibila atunci cand strangi,iar cand am fost la doua centre pentru slabit,inainte de a ma inscrie,cand calculeaza procentajul grasimii,mi-a iesit ca este mult peste mare,desi eu am un corp atletic,talia mea avand 64 cm iar soldurile 89. Eu vreau sa ajung la 60 in talie cat mai repede,iar in Februarie voi incepe trateamentele aticelulitice. Voi ati mai incercat saloane?

Imi este mult mai usor cand vad ca si alte fete incearca sa slabeasca,ma motiveaza mult!

MULTA BAFTA TUTUROR !