View Single Post
  #2639 (permalink)  
Vechi 23 mar 2011, 14:26:36
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Gata fetelor ,am revenit ,acum David doarme eu am papat o salata de varza cu morcov ridichi si am baut 400ml apa am o burtaA scapat David de vaccin ,pana la 4 ani .
Sa-ti fie de bine....
Somnik usor David.....noi mai avem luna viitoare unul si gata...aici au alta schema de vacinare...priorix sau ror cum am auzit ca-i zice in Ro se da de 3 ori...si mai avem doar unul...
Si la Darius dupa ce l-am adus aici i l-a dat ala ca in Ro nu se dadea atunci...
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Gata ,am plans un picut ,dar ne-am revenit ca suntem baiat mareVoi ce faceti
Are mami baiat mare....Sorana e la nani si ea....
[QUOTE=david;585055]
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul









Nu face febra Ane ,niciodata nu facut
Nici Sorana nu a facut deloc febra....

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Fetele eu ies ,fac un pic de ordine in living si dupa plec la cosmetica,ne auzim mai tarziu
Spor la treaba....cu cine lasi copii cand mergi la cosmetica?
Citat:
Anterior postat de leutz Vezi mesajul
Mai, felicitari pentru performante celor ce le ating si spor celor ce-s pe baricade!
De lasat nu ma las, iar voi imi ridicati moralul...care-i undeva jos, da' nu din pricina greutatii...Oricum, cantarul sau corpul meu reactioneaza ciudat. Desi dimi aveam 57,7, acum, dupa ce am papat ceva am 57,3... Habar nu mai am cum e adevarat...Cred ca-l las deoparte pe Domnul cantar...si-asa sunt destul de ocupata...
Va citesc, da' scrieti muuuuuuuuuuult...de-abia va urmaresc... Va pup!
Ce bine ca papi si cantarul scade...vreau si eu asa...
Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Am fost in targ ,am luat si niste banane pe langa pere,si am papat deja o banana.De fapt singura ,ca nu pap mai multe.A fost prietena mea la mine,gravidutaam vorbit de bebelusiam spart si cateva seminte si acum ma duc sa le pregatesc pranzul baietilor mei.Trebuie sa-l iau pe Andrei de la scoala,ca la cum bate vantul,mi-e ca mi-l ia pe sus.Cum e el asa slabut ,mare miraredoar sa-l tina ghiozdanul.VIDIA,si eu tin ziua de fructe,imi vine foarte usor.Ma bucur ca Davidut n-a plans mult.Cred si eu ca se uita domn doctor,la cum aratim-as uita si eu
Cate kg are Andrei de zici ca-i slabut?
Spor la treaba...se pare ca azi papam la fel...si eu de dimi am papat para si acum o banana.....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]