View Single Post
  #266 (permalink)  
Vechi 16 iul 2009, 17:51:15
Extasssy's Avatar
Extasssy Extasssy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 18 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Dieta Hipocalorica 1200-1400 calorii
Date: 162cm, 89.1kg
Mesaje: 2.845
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 20 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Salutare Ancuta

Eu sunt sigura ca daca ai castigat prima batalie, vei castiga si razboiul, ai motivatia si hotararea necesara, pentru reusita ta nu imi fac nici o grija, sunt sigura de ea

Da, dar 2 luni cu folos, nici eu nu mi-am dat seama cand a zburat timpul dar ma bucur ca pentru unele dintre voi a adus rezultate frumoase

E normal sa fii mai vioaie acum, te simti mai implinita, mai increzuta, mai plina de viata cand vezi rezultatele e normal sa ai chef de viata si de a merge mia departe

Aha, bun, daca e doar concurs de dosare atunci mai usor pentru tine

Ce mai faci iubitul tau, inca nu s-a mutat sau am pierdut eu stirea?

Numai bine Ancuta si felicitari pentru reusita ta
Buna fetelor,

Ce mai faceti?
Cu ce va mai laudati?

Eu cu nimic... Ca de cateva zile sunt super aglomerata... Si nici sa ma cantaresc dimineata nu am mai reusit... Totusi nu cred ca m-am ingrasat pentru ca acum cateva ore m-am cantarit si aveam cam 90kg (mancata si imbractata)...

Am reusit ieri sa ma inscriu la facultate... Acum pe 8 august urmeaza sa aflu daca am si intrat... Sper sa am noroc...

Slabuta, pretenu nu s-a mutat inca... pe aici a fost asa mare nebunie ca nu am avut timp nici sa ma gandesc la asta...

Saptamana viitoare vreau sa plecat 2-3 zile din bucuresti si atunci o sa stabilim si mutarea...

Pentru moment va pup dulce... si mai vorbim...
__________________
Un șir neîntrerupt de mici acte de voință dau un rezultat mare.
Charles Baudelaire

Extasssy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1866 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1349 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]