View Single Post
  #269 (permalink)  
Vechi 09 mai 2010, 18:32:34
di3rvcil's Avatar
di3rvcil di3rvcil este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Dukan
Date: 156cm, 61.5kg
Mesaje: 1.379
Aprecieri acordate: 83
Am fost apreciat(a) de 270 ori in 168 mesaje
Implicit Re: Mon journal - di3rvcil

Chiar nu imi vine sa cred ca imi regasesc din nou puterea de a spune pas fast-food-ului si mancarii grase!!! Mai ales prajelilor...

Ieri am fost sa vad o sala de fitness care s-a deschis langa casuta mea, mi-a atras atentia amplasamentul si nu am gasit informatii despre ea pe internet.. Bun, hai sa vad despre ce este vorba. Am intrat, spunand ca vreau sa stiu si eu ce si cum si ... atata mi-a trebuit. Am primit un tur de sala - care nu e sala, e health center - incepand cu piscina, fitness, aerobic - unde regasesti incepand cu tae-bo, pilates, fitbal, step, zumba, salsa, brazilian kick, etc etc etc... Si cel mai important: SPINNING!!! Pot sa zic ca e cea mai frumoasa sala de spinning pe care am vazut-o pana acum! Atat ca si amplasament cat si ca aparatura. Buba cea mare... pretul. Costa 100E pe luna - acces la toate cele de mai sus, in conditiile in care platesti 3 luni in avans. Mai exista si posibilitatea sa iei pe numere de sedinte, dar... O sa vad ...
__________________
"Daca ai comori spirituale in sufletul tau, pune-le in practica acum. Altfel ele te vor abandona."
Paulo Coelho