View Single Post
  #269 (permalink)  
Vechi 20 iul 2010, 10:42:52
Stefii58's Avatar
Stefii58 Stefii58 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Giurgiu, Romania
Date: 158cm, 7kg
Mesaje: 22
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalu` lu' Stefii. ;D

Buna slabutelooor!
Ce mai faceti? xD
Eu foarte rau.
Tocmai am venit de la munte. [Ce inseamna asta??? mici,fripturi,pizza.Orice,numai mancare sanatoasa n-am avut. ]
Ok.M-am ingrasat doar un kg. Nu e chair asa rau,nu?
Oricum.Azi am facut 5 minute de zumba si 5 de aerobic. . E ca si cum ma apuc din nou de sport. Numai am rezistenta deloc,in 10 minute am transpirat ca un porc. :/
Oricum. Si frigiderul meu ma incurajeaza. Snickers,Milka,Lion,Snitele...] Am impresia ca nimeni nu vrea sa slabesc.
Ma intreb ce avem de mancare azi... [Brb..]
Aha.Snitel cu piure si salata de rosii. [ God hates me. ]
Bine ca am pepene. [ Intrebare : Ingrasa? (Eu stiu doar ca baloneaza. ) Deci azi o sa fie o zi gen dieta cu pepene. >.<
Sport?Promit ca mai fac pana diseara!
Oricum cum ies afara o sa jucam ascunsea [ I love my friends. ]
Si o sa mai fac si prin casa. Ce in recomandati mai pentru incepatori? Si cate minute trebuie sa fac? ;-s Nu pot foarte multe. [ 30 de minute + pauza. Dupa aia pot sa fac din nou,cred. ]
AAAA. Vineri a fost ziua unei prietene. Bunica ei are un restaurant la padure. URA! Am fost indopati cu pizza si frigarui. Si un tort mama-mama. =p~ . Bine ca am fost multi si n-am primit o bucata foarte mare [NU am putut sa refuz. :/ ]
Greutatea este incorecta. Stefii58, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].