View Single Post
  #2693 (permalink)  
Vechi 12 sep 2012, 10:49:07
biribishpampela's Avatar
biribishpampela biribishpampela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Dukan
Date: 167cm, 60.3kg
Mesaje: 1.132
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Regimul Dukan (partea 2)

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul
eiii acum e acum,vor urma cateva zile mai de declin,sper sa nu o dau in bara cu dieta,azi noapte a murit bunica mea si va trebui sa merg la ea in zilele urmatoare,voi umbla eu cu pachetelul dupa mine dar daca raman vreo noapte acolo e rau,nu stiu ce as putea alege sa mananc,ssper din suflet sa mananc cum trebuie...parca e un facut..de cate ori ma tin serios de dieta moare cineva apropiat si nu mai am chef de facut nik,gatit..etc in acea perioada...acum sper sa nu fac,..ca acum 2 ani cand slabisem mult si a murit tati si am renunta,offf!!!in fine eu nu voi fi pe aici saptama asta asta,ca dupa inmormantare,a doua zi imediat plec la tara la cealalta bunica(cea care o tin la mine) la cules dde vie..
o zi si o saptamana minunata va doresc
condoleante

Citat:
Anterior postat de moni30 Vezi mesajul
buna dimineata
Gabi, condoleante, imi pare rau pentru bunica ta, iti doresc sa reusesti sa te ti de dieta...si sa nu ai probleme

eu va doresc tutror o zi frumoasa...eu tocmai am refuzat un premiu de 10 000 de euro...va dati seama, oferit de romtelecom....mi-a zis in final sa ma uit la stiri deseara(sa ma zgarii pe fata)...ca nu am crezut
voi ce credeti?
ai participat la vreun concurs sau te-au sunat asa sa-ti spuna ca ai castigat?
sunt multe pacaleli, nu stiu ce sa zic..