View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 22 iul 2009, 22:27:16
skiny katy's Avatar
skiny katy skiny katy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iun 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: hipocalorica
Date: 174cm, 108kg
Mesaje: 263
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Toate "durerile" noastre...

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
NU stiu sa iti spun daca asa am fost mereu, ce-i drept eram mai bolnavicioasa cand eram mica, cate 10 raceli cu amigdale cat nuca toata iarna, in rest parca nu am avut chiar multe. Dar de 2 ani de zile e dezastru, daca nu e una e alta

Nu am fost niciodata, anul trecut a fost pentru prima oara cand am dat un test de imunitate pentru ca nu mai suportam, depresii, bocete, crize, nu mai puteam sa ma suport

Katy, eu cred ca e un melange din mai multe: stres (sunt un om extrem de stresat si emotiv, de ex, in timpul ultimelor 2 examene la facultate mi-a venit ciclu, si cu o saptamna in urma abia mi se terminase), toate dietele stupide pe care le-am urmat, zile de nemancat, ca nu avea cine sa imi bage creierii in cap , oboseala, in ultimii 3 ani am muncit foarte mult, multe nopti nedormite si cred ca s-au acumulat
ai drepate slabuto sigur a fost efect cumulat,si eu m-am dat peste cap cu multe regimuri stiu cum este incearca sa ai mai multa grija de tine si nu te mai stresa(sunt si eu la fel ma doare pt orice si ma supar si ma stresez)macar pe altii sa-i incurajez poate poate ma schimb si eu,cit despre injectii e bine ca le faci dar cu ultimele antibiotice ai grija dupa fa o cura de vitamine(uite parca tin minte ca afinele sunt f bune pt imunitate,rodia )
skiny katy, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat