Subiect: Jurnal Karemina
View Single Post
  #274 (permalink)  
Vechi 22 mar 2010, 14:41:46
karemina's Avatar
karemina karemina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 nov 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Disociata
Date: 174cm, 73.5kg
Mesaje: 2.438
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: jurnal Karemina

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Bravo Karemina! Imi place atat de mult sa citesc povesti de succes, parca-mi da speranta ca se poate si in cazul meu. Am vrut asadar doar sa te felicit. Trebuia sa ii spui ca te droghezi cu sport si mancare sanatoasa. Oamenii in continuare presupun ca se slabeste prin magie neagra. Cand colo... e atat de simplu.
Cezara remarca lui nu a facut decat sa ma amuze stiam ca e pura invidie iar tot blocul stie ce fel de persoana sunt pt ca stiu ca am razbit in viata dupa decesul mamei si nu am luat-o pe cai gresite. Mama tipului e administratorul blocului si de cate ori ma duc sa platesc intretinerea sau sa duc citirea apometrelor si ma lauda cate un vecin care sa gaseste si el in acel loc pt probleme similare cu ale mele ea lasa capul in jos incruntata pt ca eu am putut si fisa nu si nu suporta sa vada ca lumea ma lauda mereu pe mine pt tot felul de reusite pe care le-am avut in viata si nu pe fisa pe care ea o considera cea mai ca chiar daca in realitate e ......... nu am cuvinte. Asa ca apa trece ursul merge