View Single Post
  #2798 (permalink)  
Vechi 05 aug 2010, 16:35:36
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
Somn usor ..imi pare rau de ce audasta e ...important e sa fiti voi fericiti
Asa am zis si noi deja am intrat in linie dreapta, nu ne mai intoarce nimeni din drum
Citat:
Anterior postat de anhelyto Vezi mesajul
la mine vor fi o gramada de lacrimi....ce semnificatie are?
somni pufos!
Pai plange mireasa ba de dor de parinti, de emotii la biserica, la iertaciune cu parintii, ba ca nu ajung sarmalele cam asta inseamna, sunt multe motive pentru care o mireasa poate sa planga... nimeni nu scapa
Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Soacra soacra, poama acra. Eu sunt de aceeasi parere cu tine, decat sa vina cu intrigi, sa stea incruntata toata ziua si sa nu fie in stare macar sa faca rost de ceva simbolic (asta nu cred ca nu se poate, sunt oameni mult mai amarati care au facut nunti copiilor cum au stiut ei mai bine si au tras pentru ei)... mai bine sa lipseasca! Poate nu o sa va cada prea bine la inceput, dar e ziua voastra, veti avea oameni care chiar vor sa fie acolo in jurul vostru. Ce prostie. Parca si un strain se poarta mai frumos decat ea. Cand am citit de verighete imi venea sa-mi intind mana pana in Bucuresti si s-o palmuiesc. Asa ceva... Dar in fine, voi sunteti mai buni de atat si oricum nu aveati neaparat nevoie de prezenta sau de banii ei. De data asta binele vostru > traditie. Somn usor, draga Iulia. Si mult chef de sport pentru diseara.
Diana, stati tu cu Ionut in locul socrilor ce zici?
Cam greu cu socrii mei, nici socrul nu stiu sigur daca vine... chiar as avea nevoie de niste socri de imprumut
__________________