View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 16 aug 2010, 08:53:43
Ellenusha's Avatar
Ellenusha Ellenusha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Personalizata
Date: 162cm, 114kg
Mesaje: 49
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ce parere aveti despre Colon Help?

Buna dimineata! Felicitarii ptr viitorul bebita si sa ai sarcina usoara.
Iti multumesc pentru informatii, eu sunt mai mereu balonata, chiar de beau doar apa, sau daca nu mananc nimic si fac efort eu vesnic sunt balonata iar cu scaunele cam odata la 4 zile...asta ma sperie pe mine cel mai mult. Am sa-l caut pe la plafaruri la mine si am sa ma apuc si eu de el , chiar pare interesant . bine eu nu-l vreau pentru slabire eu vreau sa ma reglez la tranzitul intenstinal.
Sa inteleg ca trebuie luat pe veci si la fiecare 2 luni pauza? mi se pare prea mult , odata ce te-a ajutat in primele 2 luni si faci pauza.... nu stiu e ca un fel de dieta stii prima faza slabirea a 2 faza mentinerea... dar mi se pare prea mult sa il iei din 2 in 2 luni , parerea mea este ca trebuie luat dupa doar daca simti ca nu te-ai curat destul..nu stiu , contrazice-ma.
Te pup , o Zi frumoasa si racoroasa sa ai :*
__________________
Jurnal Ellenusha[http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...usha-5641.html
Ellenusha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2494 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1977 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1203 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat