View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 30 nov 2010, 23:00:26
danaoprea's Avatar
danaoprea danaoprea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 29 nov 2010
Locaţie: Otelu Rosu, Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 57.6kg
Mesaje: 6
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: Jurnal danaoprea - Cele 10 kg de cosmar...

Va multumesc mult fetelor pt sprijinul si sfaturile voastre...ma bucur sa intalnesc multe prietene...pana acum nu mi-am calculat cu exactitate caloriile care le consumam,dar de azi am inceput sa le calculez datorita forumului...asta seara sunt foarte fericita pt ca se pare ca dieta mea ma motiveaza sa merg mai departe...dupa numai doua zile cantarul arata incetul cu incetul mai putin...si ma bucur enorm sa vad treaba asta...deci sunt foarte optimista...momentan sunt foarte inacantata de rezultate si sunt foarte hotarata sa merg pana la capat si sa ma pot privi cu mandrie in oglinda...o sa incerc si sfaturile voastre si revin sa va povestesc ce efecte au avut asupra mea...va multumesc foarte mult...
danaoprea, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
danaoprea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2064 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1547 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]