View Single Post
  #2875 (permalink)  
Vechi 27 oct 2010, 14:02:13
polyana's Avatar
polyana polyana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: hipo
Date: 153cm, 77.9kg
Mesaje: 1.703
Aprecieri acordate: 507
Am fost apreciat(a) de 132 ori in 87 mesaje
Implicit Re: Jurnal nicoleta 100

Citat:
Anterior postat de bobopuiu Vezi mesajul
buna Nico,
ce faceti??
eu trebuie sa fac manacre si n am chef deloc..
mi am facut sportul 40 minute start, si am un bebe tare marait de la dintuci..trece cumva si etapa asta...
\am scazut si eu 800grame, da las asa pana saptamana viitoare tickerul..
ce mai gatesti pentru familie??
eu fac acum o ciorba de fasole boabe cu kaiser..si pentru bebe ceva cu orez i fac..
Felicitari pentru rezultate si sa-ti traiasca bebelu

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Salutare!
Bebe doarme de vreo 30 minute,eu nu stiu ce sa fac,sa fac sport sau sa ma pun langa el!?De sport nu am chef azi ,asa ca inclin spre varianta nr2!
Felicitari pt scadere! Eu abia astept ziua de sambata savedem ce mai zice nea cantarul!
La sotul meu i-am facut tocanita de cartofi ,pe care o va servi cu carnat de mistret(am ptrimit niste carnat si salam de mistret de te lingi pe degete de bun ce e),iar pt mine ciorba de varza ,fara carne!Robert papa si el tocanita cu tati!!!
Si eu vreau sa fac ciorba de varza, dar cred ca maine, tu cum o faci? Bebe tau e mai bine? o zi frumoasa!
__________________

Jurnal Polyana
polyana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1065 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 291 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]