View Single Post
  #289 (permalink)  
Vechi 25 apr 2012, 06:09:10
yana42's Avatar
yana42 yana42 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 160cm, 68kg
Mesaje: 588
Aprecieri acordate: 17
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 27 mesaje
Implicit Re: Jurnal yana42 - Cât de plăcut o fi, să FII SLABUTĂ ??? …

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
HEEEEEiiii unde esti,ce faci????Hai aici si zi-ne de tine..eu sunt cuminte si fac sport..exact asa cum mi-am promis...tin tare ca tre sa te ajung,nu...si vreau sa fim slabute la vara ,nu?Te-astept cu vesti,draga mea...pina atunci
Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
deci?!?!? care-i treaba?? unde esti?? nu te mai vede omu;..ma apuca doru' intru la poze..ma uit..ma intreb:"unde-i frate femeia asta..ce mestereste..ce instalatii mai repara, boilere, aia, aia..pffftt" ce faci mai beautiful lady????? Mai "blondo" chiat tu vrei sa te faci roscata?? Pai iti sta bine blonda..zau!! Acum, auzindu-va pe vopi de schimbare de culoare si etc..parca mi-as schimba si eu culoarea..dar ca recompensa daca slabesc..alrfel nu..NU, NU..si NUUUUUUUUUU.... Daca slabesc sa ma fac si eu blond?? mi-ar placea da nu'sh de ma prinde...ma mai gandesc!!

Cum esti azi??

eu ..dintr-un motiv..sau altul..am niste huruieli in stomac de imi e teama ca vin astia prin birou la mine si aud zgomotele. Oare ce se intampla in al meu stomac?!?!

te pup si te astept sa zici ceva..zau..

ps. ti-am zis ce mult imi place 68-ala al tau??? Doamnee cat imi doresc si eu sa ajung acolo..mai repede, mai repedeeeeeeeeeeee
Sunt pe MUTE... doar la apelurile voastre mai... vibrez
Mă bucur pentru voi că sunteţi optimiste şi vă ţineţi de treabă
Eu
am păpat ca un purcel...
Camii să ştii că eu şi eu m-am gândit la tine...şi ca să nu fie drumul aşa lung către 68...ăla ... am mai făcut eu câţiva paşi spre tine....azi aveam 70... cresc ca ...făt frumos aşa.
Plec la muncă... acum şi să fiţi cuminţi... măcar voi.
__________________
Jurnal yana42 - Cât de plăcut o fi, să FII SLABUTĂ ??? …
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tae-10621.html
yana42, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 730 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]