View Single Post
  #2895 (permalink)  
Vechi 17 mai 2013, 08:42:41
Antonis's Avatar
Antonis Antonis este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 sep 2010
Locaţie: Atena-Bucuresti, Grecia
Vârsta: 43
Dieta: Dieta Personalizata
Date: 162cm, 72kg
Mesaje: 2.151
Aprecieri acordate: 1.387
Am fost apreciat(a) de 801 ori in 544 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Citat:
Anterior postat de moni30 Vezi mesajul
neata iubitele
am ajuns si eu la servici, de vreo ...juma de ora, mi greu sa intru in ritm....tot sun o prietena sa bem o cafea...si are telu inchis
Roxy....si mie mi se pare ca e mai bine azi, cantitativ vb, insa...margarina si pate vegetal... banuiesc, ca ti post...si de aceea ai recurs la ele....la mine in casa ....asa ceva nu exista, ba mai nou cumparam unt 82% grasime
Cris... asa locatii ne dai tu....ca ne faci ziua mai buna....oooff...ce dor imi va fi de tine...cat mai poti mai intra....ca dupa ce vine bebe... stiu eu cum e
Iolanda, eu am nunta sambata viitoare, si mi-am luat o rochita, alataieri...am vazut-o...inainte de pasti...si mi-a ramas ochii la ea...acum, sper sa nu cad in extrema cealalta....ca asa fac eu cand imi place fff mult un lucru...ajung sa-l urasc si sa nu -l mai port,, bafta la cautat
Ana....ce-i cu fraza aia "Dana, te urasc???"
ma duc sa-mi iau o cafea si mai pove
Buna dimi Moni...Am facut o glumitza...stie Dana ce am vreut eu sa zic....
Antonis, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2107 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat