View Single Post
  #2899 (permalink)  
Vechi 17 mai 2013, 09:36:46
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 43
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

[QUOTE=igrama;1260723]
Citat:
Anterior postat de moni30 Vezi mesajul
neata iubitele


Iolanda, eu am nunta sambata viitoare, si mi-am luat o rochita, alataieri...am vazut-o...inainte de pasti...si mi-a ramas ochii la ea...acum, sper sa nu cad in extrema cealalta....ca asa fac eu cand imi place fff mult un lucru...ajung sa-l urasc si sa nu -l mai port,, bafta la cautat

Ioi asa groaza imi este.
Eu vreau o rochita scurta sa o mai folosi si la alte ocazii, dar sotul vrea lunga sa par inalta, sandale cu toc inalt si uite asa.
E o diferenta mare de inaltime intre noi si de aici se trage.
Mereu il intreb de ce nu si-a cautat una inalta, nu din una mica sa faca inalta.
Dar ma acuza ca eu sunt de vina ca sunt mica si s-a impiedicat de mine.
si al meu e mai inalt cu 15 cm decat mine...eu port tot timpul tocuri...rochita ce am luat-o e...pana la genunchi, sau peste putin...desi creiaza iluzie optica...eu am vazut din poze...ca nu arat bine in rochii lungi...si euu, am alta problema...am niste varice fff urate (pe care intentionez sa le operez anul asta)...si nu stiu cum sa fac....sa-mi iau ciorapi?
Citat:
Anterior postat de Anita Luca Vezi mesajul
Buna dimineata!
Sunt plina de de dimineata, acuma cotrobai prin geanta si mi se lipesc mainile pe acolo, ieri am luat niste facturi de la o firma pt sotul si alea au varsat ceva pe ele cred, ca toate sunt lipicioase si evident geanta mea. Da ma intreb cum de nu am observat ieri
Servici usor fetele care sunteti la munci, eu sunt libera azi(da bag maine)
Va pup pe toate!

mie...mi se intampla des....mai curge din cana Adei, sau din laptic...sau te miri ce bomboana/ caramea nemestecata
si....mi-am luat o geanta...super faina, si scumpa (prima data in viata mea, a primit grantie la o geanta)...si acurs un pic de lapte....si nu mai iese mirosul...mna mi-o face curaj sa o mai spal
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!
Răspuns cu citat