View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 02 mai 2010, 07:40:27
Sibel H's Avatar
Sibel H Sibel H este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: .... ....., Romania
Dieta: Atkins
Date: 158cm, 47.35kg
Mesaje: 955
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Slabeste cu ceai de urzica

Citat:
Anterior postat de mona112 Vezi mesajul
am tot citit pe net ca ceaiul de urzica e foarte bun la slabit cu si fara o dieta acum depinde si de organism,,,eu de exemplu beau ceai de urzica si in acelasi timp si ceai de soc,,,ceaiul de soc ma ajuta sa scap de celulita,,de efectul de coaja de portocala dar cel mai important inainte de masa de pranz si cina bag si cate o cana de suc de grefruit facut de mine,,,,va spun dupa o sapt ce efect a avut eu cu dietele nu ma impac ,,,,eu am 30 ani un bebe la activ si vreo 60kg si vreau sa ajung la 55,,,,,,
.......Buna dimineata!Mona .... Bine ai venit !printre noi....sa-ti traiasca micutul si sa-ti creasca sanatos ...daca ai fi citit si mesajele anterioare ...eu,am scris cum se prepara si cum se bea ceaiul de urzici...Am ,mai scris ca nu am tinut dieta ca prietenele mele si am slabit 5 kg.....citeste de la inceput mesajele poate te ajuta cu ceva....ceaiul de soc este bun dupa ce termini cura cu ceai de urzici...combinat ..nu stiu, ce sa zic...ai, grija la aspectul pieli...foloseste, ceva creme hidratante....asemenea sa ai o ,zi buna....
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-sibe...i-3587-41.htmlRade,atata timp cat respiri si Iubeste,atata timp cat traiesti !
Sibel H, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 637 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat