View Single Post
  #293 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 14:18:24
Ciucik's Avatar
Ciucik Ciucik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 23 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 82.0kg
Mesaje: 692
Aprecieri acordate: 21
Am fost apreciat(a) de 89 ori in 67 mesaje
Implicit Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik

Citat:
Anterior postat de extincteva Vezi mesajul
o ciucik daca o mai tii asa vei fi obligata sa te transformi in hip-hop-erita din cauza hainelor prea largi
Citat:
Anterior postat de extincteva Vezi mesajul

Si...o sa ma mai iubesti cand o sa stau pe dupa blocuri si blugii taiatzi si creasta verde in cap?

inca nu mi-am facut planuri pentru atunci -pe 28-5 si
mareaaaa te cheama la ea- gata, m-ai distrus cu ciucismele!!!
aaa m-am prins `ai batut palma´ . hihihi
ma gandeam doar asa ca tre sa merg prin vama tulcea si bucuresti pana in septembire vama am promis deh tulcea eeeeeeeeeeee de cand voiam sa ma plimb cu barcuta printre salcii si sa maannc o ciorbita lipoveneasca de peste si ghida tre sa fiu ca o data pe an vine ciucik la mare nu?

Ihi ihi, mie nu-mi place ciorbitza de peste....dara daca au si alte chestii-trestii vin si eu cu tine la Tulcea lua-m-ai!!!

ehe ce dilema problema ai ciucik acusica
da nuuu stiu ... baietii astia sunt prea frumosi ca sa fie adevarati
adica muschi perfecti; inaltime perfecta, dinti perfecti; piele perfecta... a ce iti suna asta? si apoi eu sunt fana lady gaga; bronzul nu e obligatoriu la noi;
hiii si vrei sa te bronzezi la mareeeeeeeeeeeeeeee? sau nu? ti neaparat

Mami, sincera sa fiu imi suna a povesti de adormit copii DA VREAU SA MA BRONZEZ LA MAREEEEEEEE!!! Nu am mai fost de 6 ani, parol, sunt absolut insetata de apa, de nisip, de bronz... (si de dragoste, dar asta e o alta poveste )

clar mi-a fost dor
hai ca te tzuc io

Stiam, dragutza .... esti ca o carte deschisa pentru mine... Asa, pup-am, pupa-ti-ma ca merit!! Pe bune!!

ei asta-i buna doar nu te pregatesti sa sochezi comunitatea slabutelor sper si nu sper
Mie imi place sa impresionez fara sa sochez... de fapt asta este povestea cu care ma duc la coafor: "nenea, fa-ma frumoasa ca sa impresionez fara sa sochez" (si merge de fiecare data)