View Single Post
  #2957 (permalink)  
Vechi 09 mai 2012, 07:50:44
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna dimineataaa...wwwwaww ce de festinuri pe aici..tot sa vii pe-acasa....LAcra..Lamulti ani ficiorului..sa fie sanatos iubita..si sa va bucurati impreuna de toate
Emy...nu 24 ore cap coada...am plecat de dimi acasa la 6 din tura de noapte si m-am intors la amiaza la 2 inapoi la munca....Muncim mult cu totii...patronii sunt de la 7.30-8 in fabrica..isi sufleca minicile si se pun pe treaba...ieri seara au fost si-au mincat si s-au intors la munca...cred ca au ramas pina la miezul noptii..sa spun ca e ei muncesc cot la cot cu noi e gresit...ei muncesc mai mult...s-o vezi pe sefa cit e de obosita si plina de praf...si citeodata se sperie cind ma duc s-o intreb ceva..ca e asa..pierduta...si simbata si duminica muncim..iar..am intrebat-o ieri...i-am zis ca io simbata dupaamiaza am o treaba...si nu m-as duce...si nici duminica...mi-a zis sa fac schimb de tuuraaa..asta...pe cine nu lasi sa traiasca nu te lasa ca sa mori...vorba romanului...destept roman..nu?....Ei las..sanatate si putere sa am...si m-am mai linistit un pic...am inceput sa maninc sanatos...si vreau sa fac si sport...iar..programult..daca de asta vorbiti..e TURBO FIRE...si e greut..ca sa nu zic..greu...eu m-am apucat dupa 3-4 luni de pauza...si mi-a scos inima din piept..prima saptamina...dar da rezultate..si genunchi umflati..sau..ma rog..ma dor...dar e suuper bine..ca dupa fiecare lectie-''class'' eswte si o lectie de streching...merita sa trag tare prima lectie..a doua imi ia durerile ca cu mina...In rest..toate haRNICE...sanatoase frumoase cum va stiu....si mai ales Ambitioase,da?..Eu va poopacesc pe toate de nu va vedeti..si ne mai auzim..curind..azi ma duc sa-mi tund din coama..miine imi fac unghiutele..ca deh..muncesc..am bani..si-mi permit.Pooooppppp
ms,ella
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].