View Single Post
  #297 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 15:16:06
Ciucik's Avatar
Ciucik Ciucik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 23 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 82.0kg
Mesaje: 692
Aprecieri acordate: 21
Am fost apreciat(a) de 89 ori in 67 mesaje
Implicit Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik

Citat:
Anterior postat de dara Vezi mesajul
Buna ziua si ma bucur ca te-am gasit! Eu mi-s Dara si a trebuit sa-ti scriu sa-ti multumesc, Ciucik, you've made my day cu jurnalul tau si chiar o zi cu rusi :-) Zi-mi si mie, please, fantana de unde-ti alimentezi dispozitia, ca numai citindu-te si am un zambet latit pe fatza, care nu se da dus. Esti de luat ca exemplu de atitudine!!! Mintenas ma abonez si cer voie sa 'profit' de tine, ca-i mai bine sa ma alimentez cu buna dispozitie decat cu alte draciutze
Tu zici ca la farmecul tau nu e coada de pretendenti? Ma mir!
Spor sau verva la toate...desi nu stiu daca ai nevoie, de fapt
Multumesc inca o data.
Buenos dias, Dara!! Ma bucur ca iti plac si ma bucur ca iti place la mine in coshmelie. Diseara o sa intru si eu pe la tine (daca ai jurnal, nu ca ALTELE CARE NU ISI FAC JURNALE SAU DACA SI LE FAC NU SI LE PUN LA SEMNATURA - Andreeaalina, asta a fost pentru tine, tot pentru tine si numai pentru tine, asa sa-ti ajute Dumnezeu! ) sa vad prin ce peripetzii ai trecut in ultima vreme. Sper sa ne mai auzim cat mai curand! Pana una alta TI PUP DI NU TI VEZI, UEI!!

Citat:
Anterior postat de andreeaalina Vezi mesajul
Buna fetelor.
Cata DREPTATE AI !!!
Mereu cand citesc ce scrie Ciucik, ma binedispune !
Ma duc sa pap . Pofta buna si voua !
Ma bucur maxim, aa! Pofta mare!

Citat:
Anterior postat de drojdiuta paula Vezi mesajul
hellou, plina de energie ca de obicei. oare de unde o cumperi ca m-as duce si eu sa imi iau.
totusi am o nelamurire: tinand cont de cate energie ai si la cat esti de plina de viata, nu pot sa nu ma intreb cum de ai reusit sa iei atata kg?eu recunosc ca boala mea e zaharul(aici intra tot ce contine zahar) si lenea si de asta am pus pe mine, dar u?nu pot sa inteleg :d
Drojdi, de buna voie si nesilita de nimeni marturisesc ca nu se gaseste de cumparat...vine cu varsta Aceleasi boli pe care le ai si tu pusesera stapanire si pe mine, de aceea am apelat la comunitatea slabutzelor ca sa ma scoata din kko. Si treptat treptat o sa si reusesc. Datorita voua.... Si o sa va imbat de nu va vedeti cand oi ajunge la final

Citat:
Anterior postat de extincteva Vezi mesajul
un biscuit pepito zici? da´ o ciorbita de pui nu puteai sa mananci slabi-te-ar nemtii
Puteam, da' nu s-a inventat inca ciorba de pui cu crema de lapte ...

Citat:
Anterior postat de extincteva Vezi mesajul
auzi? tu sa nu ma mai faci pe mine rasista! adica ce, daca ai creste verzi prin cap nu esti om? sau daca umbli cu pantalonii in vine ce? fiecare cu treaba lui vii pe la tulcea? n-ar fi rau, dar sa stii ca mergem la niste oameni fara complexe in ceea ce priveste mancarea; odata mi-au pus o halca de mistret pe masa si nu s-au lasat pana n-am gustat... da a fost super-buna n-am ce zice.
si mergem ne bronzam pescuim ce mai o minunatie
Nu stiu cat de serios vorbesti tu dragutza, insa eu as veni 2 zile... ce zici..ne combinam?