View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 18 feb 2013, 20:14:46
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Bine ati venit la mine acasa! Mesdames, soyez les bienvenues!

Citat:
Anterior postat de Q88 Vezi mesajul
Buna ziua si bine ati venit la mine acasa!
M-am decis sa imi fac acest jurnal pentru ca a inceput sa imi placa sa scriu de cand sunt mai activa pe forum.
Ma numesc Cristina, sunt absolventa a Facultatii de Drept si ma pregatesc din nou pentru cel mai important concurs din viata mea.
Deoarece sunt predispusa la ingrasare si in perioadele de stres am tendinta de a manca foarte multe dulciuri am luat hotararea sa ma informez asupra unui stil de viata sanatos.
In luna septembrie am tinut o cura de slabire de 6 saptamani cu care am pierdut 5kg, dar m-a invatat ca POT sa slabesc, ca POT sa ma abtin de la alimente bogate in calorii si nesanatoase si cel mai important lucru e ca m-a invatat ca POT!
Tot in acea perioada am redescoperit site-ul slabutelor. Am inceput sa utilizez instrumentele (calendarul cu meniuri, consumul de calorii); daca la inceput a fost un chin acum a ajuns sa imi placa, pentru ca asa simt ca am grija de mine.
Pentru ca pe acest site sunt numai persoane deosebite, am prins curaj sa scriu pe forum, in Gasca fetelor care tin Montignac si acum s-a nascut dorinta unui jurnal.
Despre mine pot sa va mai spun ca am 1.65m, 56 kg si imi place stilul de viata Montignac.
Asa cum am mai scris pe forum, am constatat ca nu am rezultate daca mananc fainoase si incerc sa adopt un regim alimentar Montignac, echilibrat si low-carb.
De aproape 5 luni fac Tae Bo si de azi voi face si alte antrenamente HIIT pentru diversitate.
Acestea fiind spuse, va urez inca odata bine ati venit si va mai astept sa reveniti!
Bun gasit in casuta ta si bafta in ceea ce ti-ai propus!
__________________