View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 11 mai 2010, 18:03:14
Mada88vis's Avatar
Mada88vis Mada88vis este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 36
Date: 175cm, 54kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Curentii galvanici

Aparatul cu curent galvanic este un aparat care, cu ajutorul curenţilor galvanici şi utilizând nişte geluri speciale, diminuează sau elimină celulita .Se realizeaza cu un aparat cam de marimea unui epilator care are 3 capete fiecare cu o functie , unul este pentru celulita, celelalte pt vergeturi si riduri. Intensitatea curenţilor galvanici este de asemnea reglabila.Asa este a doua zi cand am folosit acest aparat si pot spune ca efecte se vad, pielea este mai ferma nu este asa flasca, nu pot sa zic ca in astea doua zile am avut schimbari majore dar cred ca dupa 10 sedinte se vor vedea efecetele mai clar.Am putina febra musculara deoarece sedinta a inceput cu reflexo terapie si mi-a relaxat toti muschi si de asemnea si masaj anticelulitic manual .Cam in asta consta
Mada88vis, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2235 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1718 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1719 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat