Subiect: Jurnal cathy16
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 12 ian 2012, 22:55:39
cathy16's Avatar
cathy16 cathy16 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 08 aug 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 27
Date: 166cm, 71.1kg
Mesaje: 6
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal cathy16

Citat:
Anterior postat de ella2810 Vezi mesajul
Buna Caty!
Ne asemanam destul de mult la dimensiuni. Eu am 1.67 si in jur de 66 de kg, nu stiu sigur pentru ca de vreo 3 saptamani nu m-am mai cantarit, iar ca varsta sunt cu 2 ani mai mare. Si eu tot cam 15 kg vreau sa slabesc. Imi pare rau sa aud ca nu ai incredere in tine, sunt sigura ca arati foarte bine in ciuda kg in plus.
Este foarte bun inceputul tau, asa am inceput si eu, insa nu am reusit sa raman motivata pentru mult timp.
O seara buna!
Buna Ella!
Intradevar se pare ca ne asemanam destul de mult la dimensiuni. Sper sa ajungem amandoua la kilogramele dorite!
In privinta neincrederii...multumesc pentru incurajare si sper ca pe parcurs voi capata mai multa incredere in mine ...Imi pare rau sa aud ca nu ai continuat ce ai inceput . Eu am mai tinut si alte diete ( "minune") si cand imi venea sa ma las ma gandeam ca mancarea nu e mai puternica decat mine, ca eu sunt o fiinta iar ea e doar ceva de care te bucuri 5 min si iti pare rau toata ziua dupa aceea...sincera sa fiu nu merge intotdeauna dar ma ajuta...si daca chiar imi e foarte pofta de ceva, doar gust si imi trece cat de cat pofta...
O seara buna si tie!!
Pupici!:*

Ultima dată editat de cathy16; 12 ian 2012 at 23:05:42.