View Single Post
  #30 (permalink)  
Vechi 06 mai 2010, 17:23:44
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Ras_cristalin slabeste pentru nunta

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

ce frumos ai dreptate. totusi, eu mi-as dori vara
Si eu imi doream vara, nu mai stiu exact de ce Acum ma gandesc ca e bine oricand ar fi
Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul


Superb. Sper sa gasiti ceva pe sufletul vostru si sa iasa asa cum va doriti. Am si eu emotii pt voi.
Multumim... si noi avem emotii sper sa iasa totul ok.

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
Nunta la manastiresi in natura ...nu poate sa nu iasa minunat
Pupici si ma bucur foarte mult pentru tine..voi
Suna grozav, asa-i? Sper sa prindem loc unde ne dorim. Abia astept sa vin sa va comunic data nuntii...
Of am niste emotii asa de maaaari
Citat:
Anterior postat de lavinuta Vezi mesajul
Felicitari! casa de piatra si copii multi(cati va doriti voi)!
Acum profita de perioada asta de "domnisoara", pt ca nimic nu va mai fi la fel...vei fi femeie maritata, responsabila(nu ca cum n-ai fi), "la casa ta"
Sa nu va stresati prea mult cu pregatirile, sa va mai ganditi si la voi...o sa vezi ca toul se rezolva de la sine, iar dupa nunta o sa-ti dai seama ce repede a trecut totul si parca ai mai vrea o data, sa profiti mai mult de momentele frumoase
Multumim, Lavi... De asta voiam eu nunta la anu', dar n-are sens sa il aduc pe el in orasul meu sa stea in chirie. Sunt bani aruncati aiurea. De banii aia poate ne amenajam camera noastra
Weekendul asta cred ca facem lista de invitati, incepem cu ai lui apoi eu o sa imi notez prietenii mei, si apoi ai mei or sa-si faca lista lor
__________________
Răspuns cu citat