View Single Post
  #3002 (permalink)  
Vechi 04 apr 2012, 12:34:43
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Poate am si eu noroc, ies analizele bine si termin cu ele.



Am fost, am stat, m-am intors Azi dimineata eram carpita de somn, nu stiu de ce sunt asa in fiecare miercuri si primul meu gand dupa ce m-am dus la baie a fost sa ma bag la loc in pat. Bine ca nu am cedat tentatiei ca oricum era sa intarzii, cat m-am machiat si mi-am facut coada studenteasca si mi-am ales cercei. O gramada de treaba am avut, ce mai. Cred ca mai pun si eu niste poze cu mine, ca mi-am mai facut in ultima vreme expre ca sa le pun aici si mi-a fost prea lene. Azi am un pic de timp, ca tot nu ma apuc de licenta

Diana, ma bucur de decizia cu tigarile, acum sa vedem ce si cum.
Coada studenteasca??Mi-ar pplacea sa vad cum arata

Of,of, asa ma lalali si eu dimineata si de-asta plec cu nervi la serviciu,ca sunt pe punctul de a intarzia din cauza ca nu stiu cu ce creion sa ma machez, ce cercei sa pun, ce pantofi sa iau, bla bla

Da,da, pune poze, chiar te rog!I can't wait

Sa vedem ce si cum cu pipele, e groazaRaiez
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]