Subiect: Jurnal Zoe
View Single Post
  #303 (permalink)  
Vechi 23 mai 2011, 13:29:34
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.736
Aprecieri acordate: 11.147
Am fost apreciat(a) de 10.558 ori in 5.263 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

ce optimistă, doamnă, că îmi cresc kilogramele văzând cu ochii
dar e drept că mănânc ca în târgul lui cremene, nu ştiu zău ce-a dat peste mine.
tocmai îmi printai nişte meniuri de SB de pe la fete, că nu se mai poate aşa, vine căldura, şi lasă că n-am haine, da' costumu' de baie ăla nou trebuie cumpărat, şi nu s-au inventat măsuri pentru rotunjimile mele actuale

singura veste bună e că am bicicletă, între timp, din aia de afară, aşa că mă mai cocoţ pe dânsa din când în când.

iar ţările îndepărtate erau MY, cinci zile, în care am oftat după piscina de sub mine, de la etajul zece, pe care n-am putut s-o accesez din motive tehnice. frumos tare, dar obositor peste măsură, jetlag-ul m-a doborât şi, când să mă învăţ cu orarul, a trebuit să mă întorn. în schimb am mâncat cel mai bun lucru de pe lume: ananas proaspăt la micul dejun - nu-ţi mai trebuie altceva, pe bune!

tu? ia zi, ce planuri ai?
am văzut că şi dara tace deocamdată, mă gândesc că o fi prin vreun proiect dărâmător şi dacă are două ore libere mai bine le doarme, ştiu eu cum e...


welcome back!
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]