View Single Post
  #31 (permalink)  
Vechi 01 sep 2012, 17:15:05
Twisty's Avatar
Twisty Twisty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2012
Locaţie: Medias, Germania
Vârsta: 34
Dieta: Hipocalorica
Date: 161cm, 54.5kg
Mesaje: 2.584
Aprecieri acordate: 137
Am fost apreciat(a) de 285 ori in 231 mesaje
Implicit Re: Jurnal MagiqueMe - Letters to Santa

Citat:
Anterior postat de MagiqueMe Vezi mesajul
Dragi ajutoare ale Mosului,

Tocmai ce m-am intors de la o repriza de shopping de vreo 2 ore... Am fost intr-un centru comercial de pe la Basarab (nu zic mai multe ca ma penalizeaza adminu') si m-am intors oarecum dezamagita.. Mi-am luat blugi si adidasi pt miscare, in schimb nimic la capitolul bluzite/tricouri... E incredibil! Toate scurte si mulate, suficient de stramte si pt fetele 90-60-90, d-apoi pt viitoarele slabute!!! Nu inteleg...de ce nu se iau in considerare si doleantele oamenilor cu mai multi cm?? Ca oameni estem si noi, nu?? Uf, hai ca m-am aprins... uuu-ssss-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ .....

Off,imi aduc aminte cat de dezamagita si trista veneam eu de la cumparaturi...nu imi facea deloc placere sa probez haine...nimic nu imi venea bine ...blugi ce mai gaseam pe marimea mea dar nu placea modelul.Chiar si asa trebuia sa i cumpar ptr.ca nu mai aveam cu ce sa ma imbrac.
Acum sunt super happy, toate hainele imi vin bine ,unele nici nu le mai probez ,le iau asa ,,dupa ochi" .
Foarte bine ca nu ti`ai luat mai multe hainute pentru ca oricum nu iti mai erau bune in cateva luni .
__________________
Jurnalul meu :Twisty`s Diary

Think Positive !!!


Multumesc Slabute.ro!