View Single Post
  #3130 (permalink)  
Vechi 26 aug 2011, 08:11:15
monicastoican's Avatar
monicastoican monicastoican este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 09 iul 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Montignac
Date: 170cm, 56kg
Mesaje: 23
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Neata!

Voi pune reteta pe forum în weekend dupa ce mai fac o tură şi măsor tot
ul ca la carte să fiu sigură ca nu e nimic gresit. Da, eu ziceam de blogul cu dulciuri. Sunt la faza în care am multe reţete strânse dar vreau să le încerc eu înainte, pentru ca gatitul cu tot felul de inlocuitori, chiar dacă mult mai sănătoşi, pentru produsele astea ultrarafinate, este destul de delicat. Dar o voi face. Saptamana asta nu am vrut să încerc nimic dulce pentru ca a fost o saptamana mai mult decât conformă, am mâncat tare puţin, asta pentru ca am pus la loc vreo 2 kg şi parcă tot cresteam. Şi mi-e şi cam teamă de vreo dereglare hormonala pentra ca ruşii mei au întârziat 3 saptamani. Asta de când am renunţat la anticonceptionale. Bebe nu e sigur dar dereglare hormonala o fi... Iar Data trecută nu Mi-am păstrat greutatea şi pentru ca din faza 1 am trecut ft brusc la 2 şi chiar cu abateri. De Data asta o fac corect. O zi bună şi conformă va doresc
monicastoican, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 950 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]