View Single Post
  #3134 (permalink)  
Vechi 16 nov 2012, 21:07:20
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... 60 minute bici...
...noapte buna si vise frumoase(inteles Fulgule?)
... maine zi curatenie si gatit...
si pt.toate...
Emy oare a rezolvat problema cu centrala?
Kamy vezi ca ai ajuns la vorba mea... cei prea mult strica...i-a magneziu si lasa-i in plata Domnului pe medici... ei cu medicamentele lor ne dau corpul peste cap mai ales cand nu au un diagnostic sigur si dau tratament la intamplare...
Asa e...doar magneziu si gata......azi pt peima data de multe luni am avut o stare f buna.....am iesit,m- am plimbat,pe la magazine,am ras la tel cu mama cu nasa....am asa o bucurie in suflet,cred ca de ce nu mai lucrez...de acolo mi s- au tras multe...stres,nemultumire....acum abia astept ziua de duminica sa ne chefuim...din 8 adulti si 4 copii s- au gacut 13 cu 6..... Chef de chef cu romani doar.....o prietena buna a fost operata sapt trecuta si credeam ca nu cine...dar surpriza vin...si alt roman si- a rupt picorul,azi a iesit din spital dar totusi a zis ca vine.....apoi in decembrie vreau sa- mi pun iarsi unghii cu gel....ca nu am mai avut voie la lucru cu ele...mai tineti minte anul trecut ce frumoase erau? Si cred ca si sanatatea mea e pe drumul cel bun acum.......
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
angela av (17 nov 2012), losefat (16 nov 2012), manumanuela (16 nov 2012)