View Single Post
  #3142 (permalink)  
Vechi 28 oct 2010, 13:40:05
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Am retinut Emy povestea cu mancarea din carne de cal.....acum cred ca nu mai esti curioasa... si eu am mancat salam de cal...preferatul meu e cel din carne de caprioara....
NU a fost reala gust, dar cand ma gandeam la bietii cai cu ochisorii aia frumosi..nu mai repet experienta, chiar daca asta as putea sa o zic si despre iepurasi, puisori,etcLuasem ca am citit ca dupa strutzcalul are carnea cea mai slaba si fara colesterol

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Fetele maine e vineri..nu pot sa cred ca mai trecut o saptamana....
da, chiar...

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

De ce tb. sa astepti ora 4?
in primul rand pt ca intre o masa pl si o alta masa pl trebuie sa treaca 5 oreIn al 2 rand pt ca al meu vine la 4 de la muncaSi eu mi-am organizat mesele sa corespunda acestui orar

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Tiza mea ci vecina lui Aly...Bine ai venit!
Sa ne spui mai multe despre tine..cum ti-ai propus sa slabesti
DEci Crina 2 e vecina lu Aly?SuuperAre cu cine sa tina deacuma, in tandem

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
am vazut pozele..super
Fata mea abia ainceput la Club...vad ca deocamdata nu ne-a chemat nicaieri..tot repeta din astea de Craciun...In plus a inceput chitara

Sa-i spui sotului, sa vedem ce zice
Ii zic sigurCE frumos ca invata chitara, al meu are, stie ba si compune muzica, la nivel amatorial, e un hobby al lui..O sa-i trebuiasca daca o sa continuie in domeniul artistic mica ta

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Arata super ,papa bun ,deja le simt gustulPofta buna!
Multumesc Angy si tie la fel!


Emy e bine ca nu mai mananci carne de porc ,ar fi bine daca ai elimina-o de tot ,eu nu mai mananc de un an si ceva,nu suport nici mirosul,asa ca peste ,pui si vita cat cuprinde,salare ,fructe ,lactate si multa apa plataPS imi place cum mananci!!!
Buun, bunut,(vorbesc de "pizza")..Chiftelutele nu ma omor dupa ele, drept vorbind le fac maimult pt al meu, ca el a cumparat carnea tocata..si mi-a venit si cu un sac de cartofi, acum se strica acolo ca eu nu am mai mancat cartofi din maiAsa ca maine ii fac cartofi la cuptor cu pulpe, sa vad eu ce oi face..

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
fetelor ies ca plec la DENTIST.Sa-mi tineti pumnii sa fie ultima sedinta...cu toate ca nu cred....Oricum nu mai imi e frica...numai sa ma rezolve odata..nu-mi place sa ma tot invoiesc de la job
am fugit
va pup, vb maine
Sigur ca iti tinem pumnii, du-te fara teama, tre sa rezolviodata ca dintii nu trebuie sa te doara
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]