View Single Post
  #317 (permalink)  
Vechi 23 mar 2010, 19:39:34
drama queen's Avatar
drama queen drama queen este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 1.63cm, 64kg
Mesaje: 1.657
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Grupul celor care au intre 50 kg si 60 kg

Citat:
Anterior postat de madutza Vezi mesajul
buna fetelor..
am si eu o intrebare pt voi.cum credeti ca as putea slabi pe perioada postului ?
deocamdata sa va zic ce mananc : dimineata 2 sau 3 rondele de orez expandat ( 30 de kcal una) cu putin pate vegetal sau gem dietetic , un baton de cereale corny fara zahar . gustare- grapefruit sau mere sau amandoua in functie de ora la care ma intorc acasa . la pranz orez fiert doar cu sare si salata de varza .. iar seara un fruct sau o lingura de orez fiert sau un baton de cereale ..

credeti ca e ok ? avand in vedere ca pana acum am tinut o dieta low carb..sunt f sup ca nu mai am deloc ambitie de o luna..si gresesc continuu....si mi-e f frica sa nu dau gres..din nou

sincer in post nu prea dai jos stiu eu ce zic deoarece papi multi carbo mai e putin 2 sapt si porma poti tine o dieta cum trebuie stai lin ca nu esti singura care nu te tii de dieta cel ma bun exemplu eu sunt de la 62.5 am ajuns aproape de 70 din nou( sper ca dupa post sa ma tin iar de disociat
Inaltimea este incorecta. drama queen, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].