Subiect: Jurnal Zoe
View Single Post
  #3194 (permalink)  
Vechi 29 mar 2017, 12:57:49
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.738
Aprecieri acordate: 11.150
Am fost apreciat(a) de 10.560 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

vă reamintesc, pentru cazurile când cafeaua nu-şi mai face efectul sau v-aţi săturat de ea, că vitamina c face minuni pentru trezire. deci portocale, kiwi, pătrunjel sau apă cu lămâie, băgaţi de cu dimineaţă - odată vă învioraţi! iar la mine funcţionează şi periajul uscat înainte de duşul de dimineaţă.

Citat:
Anterior postat de frumoasa Vezi mesajul
Lasa ca o sa trecem noi cumva si peste astea
pe modelul burta suptă, marş la luptă
eu deja am declarat oficial că nu mai fac traduceri pentru serviciu, nici măcar un cuvânt. că nu-s plătită pentru asta, nu e în fişa postului, îmi pare rău, ştiu că-s urgenţe, dar nu mai pot să-i ajut. dixit.

Citat:
Anterior postat de lidiuta Vezi mesajul
Eu ma trezesc mai greu dimineata de cand cu noua ora..solutia e sa beau mai multa cafea. Si sa astept reglarea bioritmului.
pe mine m-a rezolvat minicriza locală, că nici n-am timp să mă gândesc că s-a schimbat ora. forjăm şi mergem mai departe
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Zoe:
frumoasa (29 mar 2017)