View Single Post
  #3202 (permalink)  
Vechi 19 nov 2012, 07:50:32
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

neata
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Darksiders II ,ps3 inca nu l-am terminat dar este frumos !
Iubita am viteza cand e vorba de mancare ,intai am pus pasta de ardei la foc si cat fierbea ,am facut checul care se face mai mult singur in cuptor ,vinete aveam in congelator ,si pe urma am bagat si catofii cu puiul la cuptor ,organizare trebuie gandit inainte sa poti face mai multe o data !
Acum eram prin albumuri cu dulciuri pe la fete ce de bunatati pe acolo ,am intrat si nu mai ieseam ,dar noi nu prea avem voie asa dulciuri am intrat la Creatsa si Sherpika ,ce minunatii .
copii vor xbox ..care e diferenta dintre ele
sherpy face niste minunatii
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna dimineata tuturor..sa aveti o duminica de povesti...eu sunt ok..am fost harnica..si-am curatat casa luna..de luni ma duc la munci..si de sarbatori ne ducem(80% siguri) in Romania..si nu vroiam sa ma aglomerez...Va pupacesc..ne auzim luni..ca azi am neste treburi pt toate fetele

Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
O zi minunata, fete frumoase! Pot sa ma retrag si eu la voi in casuta?
bine ai venit in casuta,sherpy
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Salutare fete dragi,
am intrat sa va salut, pup si imbratisez!
Va doresc o duminica frumoasa!
Eu sunt franta de 2 zile ma lupt cu mizeria...ma deprima ideea ca oricum nu e gata....dar na asa cu pasi marunti avem target 19 decembrie ziua Enyei cand am promis printesei ca o vom sarbatori in mansarda!
Ieri m-am necajit un piuc, tifelul ce trebuia sa fie un crem elegant...a iesit un crem-galben intens...ma ucide...sa stiti ca e calitativ si firma buna...imi vine sa mor
Ce sa mai vb., socrela culmea a taiat porcul...cand as fi avut nevoie de ajutorul ei...bine ca aseara a luat fetele...eu eram deja la limita de nervozitate...asa m-am bagat in vana sa ma relaxez...parul meu era imbacsit de praf...azi m-am trezit la 10.30...ce bucurie pe mine...
Cum sunteti voi?Vad, din ceea ce am citit ca nimeni nu are probleme in aceasta perioada...fapt ce ma bucura enorm!
Pup, ies..ma duc sa dublez postarea si la mine in casuta!
Ooooo, masina de spalat e stricata si asta m-a necajit tare....sper sa se poate repara!
bine ca te-a ajutat si cu atat
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Fetelor...anunt cu mare bucurie ca am o greutate de 59 de kg....
Sunt atat de fericita, vreau sa sarbatoresc cu voi...asa ca va aduc ceva bun...
bravooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
Da, asa e. Stiu din proprie experienta faptul ca "mansarda" influenteaza organismul. Acum cred ca "mansarda" mea e cam in aceeasi stare cu mansarda casei tale, in renovare Saru'mana de sfaturi, sa stii ca asta si fac, stau linistita (cat pot), ceaiuri, supa si astept sa-mi treaca Fug in pat acum, ca deja am obosit. Pup si o dupa amiaza frumoasa!
insanatosire grabnica
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul




Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Buna dragele mele......azi inima si sufletelul meu implineste 3 anisori....LA MULTI ANI IUBITA MEA.....asa ca va servesc cu toate...tort,sampanie,fiecare ce doreste....nu mai stiu sa pun imagini....si de pe ipad nu pot deloc....
Distractie placuta Emy,Fulga la fratior parca,fata Angelei....sarbatoriti multi la noi in casuta.....
La 15,30 o sa mergem la party...deseara sau maine o sa pun poze....
O duminica placuta va doresc tuturor.....
la multi ani
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Neata scumpele mele ! O saptamana asa cum va doriti voi ! Eu ma bag repede la sport ca nu mai apuc ,vorbim dupa !
neata,fulga
multumim de cafeluta
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui lacra81:
losefat (19 nov 2012)