View Single Post
  #3210 (permalink)  
Vechi 19 nov 2012, 09:54:27
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Neata. Va pup si va doresc o saptamana frumoasa.
Sper sa pot recupera cand ma intorc, daca nu, sper ca sunteti bine .
Eu ma cam grabesc , la 10 merg la unghiute, apoi inca ceva treaba, probabil ajung pe la pranz inapoi.La cantar, o f mica scadere, 200g..decat deloc asta e.
Sport in program dupa masa, putina curatenie, poate calcat si gata ziua. Maine va trebui sa gatesc. Pupici.

bravoo pt scadere
Citat:
Anterior postat de bety Vezi mesajul
Buna dimineata...........si eu azi aveam zi de cantar ,dar nu schimb nimic......
M-am cantarit imbracata si aveam 79.9 ) pantaloni,bluza ......cred ca au mai mult de 400 de grame ( saptamana trecuta am avut 79.5 ) deci este o scadere ...........asta si cu faptul ca mi-au venit musafirii.......
felicitari,bety
Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul
Buna dimineata fete dragi, o saptamana minunata sa aveti !!! am intrat sa va salut si sa va spun ca suntem bine ...am facut si analize ...iar rezultatele sunt bune ...ma simt bine ...mai am inca doua saptamani de munca ...si incet incet ..ma pregatesc de marele eveniment ...am fost la cumparaturi ...mi-am luat ...camasa , halat , papucei ...totul pt internare ...cred ca sunt ptregatita stiind si data exacta ....am inceput sa masuram prin casa sa gandim cum mutam mobila in dormitor sa facem loc patutului ......atunci cand voi ramane acasa vom face si mutarile ....va pup si spor la toate...

Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Va multumesc tuturor pt urari,va pupik.
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat