View Single Post
  #32223 (permalink)  
Vechi 02 apr 2014, 16:07:56
sherpika's Avatar
sherpika sherpika este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 161cm, 92.6kg
Mesaje: 7.555
Aprecieri acordate: 13.670
Am fost apreciat(a) de 8.482 ori in 3.525 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de frumoasa Vezi mesajul
Heiii, sherpi
Cum te mai simti?
Am citit ca era sa fim gonite din casuta noi dulcicile
Sau eu poiate scapam ca eram absenta
Bine ca am avut noroc si nu ne a gonit gazduta noastra
Pai sper sa nu ma izgoneasca, mai ales acum, ca-s si suferinda, au mai navalit si rusii, vai si-amar de capul meu!

Pup, drguta mea si ma bucur sa aud ca faci plimbari frumoase, repet, te invidiez din toata inima (dar e invidie din aia buna, sa stii ). Eu azi am mers la un interviu, se pare ca voi mai avea o colaborare de 2 luni pentru un curs de incepatori, de saptamana viitoare incep, de 2 ori pe saptamana, cate o ora si jumatate.

Sunt necajita ca au luat-o pe Negruta , catelusa de la noi de la bloc. N-o mai vazusem de cateva zile, dar cum tot am fost plecata si cand am stat acasa n-am iesit, mi-am zis ca sta si ea pe undeva. Nici nu stiu unde au dus-o, ma doare sufletul, ca asa scumpa e, am ramas cu mancarea pentru ea, ma apuca plansul numai cand ma gandesc. Offf, de ce nu-i plac ei pisicile? Ca o luam la mine . Sper sa nu-i faca rau.
__________________


sherpika, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sherpika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1870 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui sherpika:
frumoasa (02 apr 2014), rozica1965 (02 apr 2014)