View Single Post
  #324 (permalink)  
Vechi 16 ian 2012, 12:30:18
oaname's Avatar
oaname oaname este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 oct 2009
Locaţie: Marseille, Franta
Vârsta: 31
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 57.8kg
Mesaje: 267
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul

Categoric ca necazuri pot fi d-ne fereste mult mai mari decat sa te pacalesti cu un produs...dar asta nu inseamna ca nu te revolti pe dinauntrul tau stiind ca ai facut totusi un sacrificiu sa iti iei ceva bun si in loc de acel ceva ai luat teapa!
Si app.de locul in care stai...te invidiez!Sunt o impatimita a branzeturilor franztuzesti si te invidiez ca esti acum in patria lor si ca esti in tara lui nenea Monti!!!Ar fi si pacat sa nu te tii de aceasta dieta stiind ca poti avea toate ingredientele pe care le folosesea el in meniurile din cartile sale...si slava d-nlui ca sunt o gramada de retete in cartile lui,iar tu chiar ai de unde sa cumperi toate acele ingrediente...
mie nu imi plac deloc branzeturile frantuzesti, ba chiar le detest...singura branza care pot sa o mananc aici in franta este mozzarela...si am mai gustat o gouda cu chimen . eu mananc tot branzeturi gen ale noastre, am gasit aici un magazin armenian care are cascaval care seamana cu al nostru....
in rest cu produsele montignac da pot sa zic ca e pacat fiind in tara lui unde gasesc de toate sa nu ma tin
oaname, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2008 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1491 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat