View Single Post
  #3243 (permalink)  
Vechi 05 mar 2012, 17:48:16
iuanutza's Avatar
iuanutza iuanutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 aug 2011
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 39
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 63kg
Mesaje: 2.201
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Iuanutza-cum sa scapam de prietenii/conjuncturile care "ne vor binele" in dieta de slabit

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Buna draga mea,

Am trecut sa te anunt ca am revenit....acum sunt fresh si gata de povestit....
Stiu ca nu esti...mi-ai zis ceva la mine in jurnal ca nu esti acasa...daca nu esti la iubi...sunt curioasa pe unde esti?....astept sa-mi povestesti tu...

Pup dulce scumpa!
ciao iubita mera, bine ai revenit, ba da, am fost de sambata dupa ce am iesit de la servici, pana azi tot acasa la iubi, si am vrut si la tine in jurnal sa-ti trimit buchete de flori si tot felul de imagini, insa la calcu lui nu ma prea pricep ca e un pic altfel decat al meu, am vazut si pozele, super, se vede acum ca te simt mult mai bine in pielea ta, atat din starea ta de siprit cat si din felul cum te imbraci, o sa intru sa pove mai mult dupa 10 seara, ca si acum am intrat asa ca iubi doarme, si am zis sa intru si eu putin sa vad daca ai revenit...vezi, din pacate mie nu mi-a aparut palma aceea la merite, cu toate ca am trimis mesaj si chiar am vb cu andra_aly despre asta, si am ajuns la concluzia ca, chestiile astea se dau dupa anumite criterii e clar, nu neaparat dupa nr de mesaje, ci mai degraba cat de populara esti pe forum si placuta...si am vazut ca si tie ti-a aparut insigna aceea la semnatura
iuanutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2187 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1670 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]