View Single Post
  #3265 (permalink)  
Vechi 13 nov 2010, 13:50:50
Alynuta's Avatar
Alynuta Alynuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: "Slabute" la 40 de ani

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Neata
Ceva trebuie sa fie.....Baiatul meu a visat in vara ca vroia sa intre intr-o biserica si ceva nu il lasa......niste mogaldete,ceva ce nici el nu isi dadea seama ce sunt....El a scos o sabie si ia taiat si apoi a intrat in biserica....Adevarul e ca el in ultimii 4 ani a avut mari necazuri si plus doua accidente cu masina si cu motocicleta care ii puteau fi mortale.....
Sa speram ca acum ca a reusit sa intre in biserica i s-a ridicat necazul sau ghinionul de pe cap....sa dea Domnul;...
Poate a scapat ,(reusind sa elimine obstacolele ce-i stateau in cale si sa intre in biserica) de rau,si acum va fi totul bine , mai ales ca atrecut prin atatea greutati.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Rody,sunt bucuroasa pt ca cred ca maine schimb tickerul.Ti-am zis ca de la gogosile de duminica am urcat iar la 129 si ceva.....azi dimineata aveam 128-128,100.....abia astept ziua de maine.Ieri dimineata aveam 129 si azi 128........sper ca maine sa fie 127 si ceva....Asta numai ca am respectat si eu ieri nr meselor si orelor....basca la cat am bagat in mine.....mamaaaaa....mor de drag....
Astept maine sa vad tickerul tau ,sper sa fie asa cum vrei tu.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]