View Single Post
  #330 (permalink)  
Vechi 11 ian 2012, 18:54:51
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Seara buna!!!an nai tras linie pt inca o zi buna!!!
Munca, sport, mancat sanatos...stau prost tare cu apa si stiu k asta ma tine din slabit, dar la munca stam prost la capitolul conditii...nici apa potabila nu avem. Mai fierbem si beau cate un ceai, dar nu sunt fana lor. Si sa imi iau de acasa, nu mi-e asa usor ca pierd numai 40 de minute cu naveta dus 40 intors....si e frig si parca nici apa nu intra
Numai scuze!!!

Dar am facut-o!!!M-am tuns!!!mi-a zis mama ca-s nebuna, ca e prea scurt!! Mi-a facut draci si o colega care e nesimtita!!! si ultima masa a fost la ora 18:20 si gata raportul....pe azi. Ma chinui cu sticla de apa sa mai spal matele!!!!
O seara placuta!
asa, asa, numai zile d-astea sa avem
mey, eu zic sa iti faci ceai de acasa, intr-un termos, si esti asigurata. cam asa patesc si eu,.noi avem apa potabila dar nu prea am timp sa merg sa iau sa beau. asa ca imi aduc de acasa ceai si aici cu asta ma hidratez

poza,poza, vreau poza, sa vad cum te-au tunsai pus?dau fuga sa vad

eu te felicit pentru ziua asta buna si te :* ca sa treaca supararea pe colega
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]