View Single Post
  #3303 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 10:37:56
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Aha...v-am prins. Pai bine mai , lipsesc si eu putin si va faceti de cap(Emy si Fulgu)..Mersi de cafea iubita, sunt si eu pe aici..dar am treaba iar. Sa vina Dorel ala..Fulgule, te pup.
V-am citit, m-am distrat ....ati bantuit ceva azi noapte
Kam am vazut pozele, dar nu am apucat sa scriu ceva la el.. sa-ti traiasca frumusica..dulce foc
Va pupesc...trec la gatit..si am de calcat azi.. si sper si zumba.
Ieri n-am mai facut. Dupa ce mi-am facut unchiutele(cu acril), m-am intalnit cu o prietena la pranz..am baut un vin fiert..si m-a luat somnul, si papa zumba
O zi frumoasa.
Anes fruntea sus. Trebuie sa vina si vremuri mai bune, nu? Incerc sa fiu si eu mai optimista, nu stiu daca imi iese...
Gata , las deschis, dar ma apuc de treburi.

Ce ma bucur cand citesc ca iesi cu amicele si ca ai grija de tinecred ca unghiutele sunt super,sa-ti fie de bine..sau cum se zice..sa le porti sanatoasa
SUna asa bine vinul ala fiert..eu am bantuit pe aici azinoapte pt ca am baut un frapucino pe la 10 noaptea..eu nu-s bautoare de cafeasi asa tare mi s-a parut..ca si acum parca am un nod in stomac,si azinoapte imi bubuia inimaNu mai ma ating de cafecioase decat virtual,aici in casutza
spor la treburi si tie,iubita
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat