View Single Post
  #3305 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 10:42:40
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Gata ultimul mesaj am vazut ca era Roxy verde

Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
am terminat ordinea,spalat vase ,pus o masina rufe la spalat..si acum tb sa pun statia in functiune ..noroc ca n-am multe de calcat
Harnicuta noastra ,deja esti pe terminate si eu nici nu am inceput ,si de mancare nici nu stiu ce sa fac azi sa ai spor la calcat
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Aha...v-am prins. Pai bine mai , lipsesc si eu putin si va faceti de cap(Emy si Fulgu)..Mersi de cafea iubita, sunt si eu pe aici..dar am treaba iar. Sa vina Dorel ala..Fulgule, te pup.
V-am citit, m-am distrat ....ati bantuit ceva azi noapte
Va pupesc...trec la gatit..si am de calcat azi.. si sper si zumba.
Ieri n-am mai facut. Dupa ce mi-am facut unchiutele(cu acril), m-am intalnit cu o prietena la pranz..am baut un vin fiert..si m-a luat somnul, si papa zumba
O zi frumoasa.
Pai normal mai Roxy meu drag ca ne facem de capdaca tu bei vin si adormi in post dupa aceea ,eu sunt pe faza mereu ,lasa ca am facut eu Emy zumba in casuta aseara ce obositor a fost ,sa termini repede treaba si nu ma lua pe mine ca speri sa faci zumba faci si gata ,uite ce bine dispusa a venit Ema de la topaiala ! Si eu te pup si ai grija de tine !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Fulguta:
incognito (20 nov 2012), lacra81 (20 nov 2012)