View Single Post
  #332 (permalink)  
Vechi 30 nov 2011, 12:29:54
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (28.11-13.02) - Slabute de Craciun

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul

Buna Vidia
Este foarte simplu.

Am anuntat aici Regulament Concurs slabit sanatos (28.11-13.02) - Slabute de Craciun modificarile care trebuiau facute in unele grupuri. Era si o modificare pentru grupul vostru.

Din pacate, pana duminica seara, nu s-a facut modificarea pozei (din cate imi aduc aminte era un portret). In astfel de cazuri, se seteaza un timp limita pana la care se mai acorda timp de asteptare, dupa care participantul este automat scos din grup si se ofera posibilitatea unui alt participant de a se inscrie in grup.

Acest lucru se face dintr-un motiv simplu:

- Duminica la ora 23.59 toate grupurile trebuie sa indeplineasca conditiile de participare. Ar fi gresit sa se stearga exact atunci participantul pentru ca nefiind grupul complet (trebuie sa fie 7 membri), nu va putea participa la concurs si este cel putin ciudat sa credem ca intr-un minut (intre 23.59-00.00) se gaseste repede un inlocuitor.
- Trebuie mentionat si faptul ca luni nu se mai pot face aderari/editari in grup.
M-am gandit eu ca despre asta este vorba ,asta e .Trebuie sa citesca mai bine regulamentul intai si dupa sa urmeze pasii corect.Multumesc Slabuta
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat